Hizmetlerimiz

Uçak Bileti, Turizm, Vize, VIP, Organizasyon

Uçak Bileti

Uçak Bileti

INAVIA, Uçak bileti taleplerinizde sizlerin seyahat politikaları ve özel yolcu istekleri doğrultusunda en uygun uçuş planını oluşturur. Sizlere en ucuz uçak biletini sunabilmek için 1000’e yakın havayolunun biletlerini anlık olarak havayolu firmalarından alır, karşılaştırır ve belirttiğiniz tarihlerdeki uçak biletlerini fiyat ve alternatif havayolu seçenekleri ile sizlere sunar.

Detaylar


Turizm

Turizm

Yurt içi ve yurt dışı tüm iş ve tatil amaçlı seyahatlerinizde, dilediğiniz kategoride binlerce otel alternatifi sunar

Detaylar


Vize İşlemleri

Vize İşlemleri

Vize işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmeniz için yanınızdayız. Başvuru süreci boyunca istenen belgeler ve planlamalar için bize başvurabilirsiniz. Deneyimli ve profesyonel ekibi ile faaliyet gösteren INAVIA Turizm vize başvurularınızı daha kısa sürede tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Detaylar


Transfer & VIP Hizmeti

Transfer & VIP Hizmeti

Turizm operasyon departmanı olarak tüm yurt içi ve yurt dışı gezilerinizde talepleriniz doğrultusunda size özel son model araçlar ile hizmet sağlamaktayız.

Detaylar


Toplantı Organizasyonu

Toplantı Organizasyonu

Her zaman başarı ve sorumluluk ilkesi ile yola çıkan tüm ekibimiz ile birlikte salon düzenlemesinden konukların konaklamaları,ulaşım,tur ve rehberlik gibi temel hizmetlerin yanı sıra kırtasiye,teknik ekipman,ses ve ışık düzeni gibi her türlü hizmeti vermekteyiz.

Detaylar