Turlarımız

En Uygun Fırsatlar

İtalya Rüyası

Tur Detayları

Bologna-Floransa-Venedik-Verona-Garda-Sirmione

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

29 Aralık

1. Gün: İSTANBUL – BOLOGNA – FLORANSA - NOVENTA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, saat 09.30'da buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1217 uçuşu ile saat 12.00'da Bologna'ya hareket. Yerel saat ile 13.50'de varış. Varışımızın ardından özel aracımız ile Floransa'ya ulaşıyoruz.

Rönesans ile özleşen şehir olan Floransa`da yapılacak olan panoramik şehir turunda Arno Nehri, Ponte Vecchio köprüsü, San Giovanni Battista, Vaftizhane, Santa Maria del Fiore Katedrali ( Duomo) ve Signoria Sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve geceleme.

 

2. Gün: VENEDİK

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek tam gün Venedik turuna katılma imkanı (80 Euro). Gondollar şehri Venedik'te yapılacak olan şehir turunda; San Marco Katedrali ve Meydanı, Dükler Sarayı, Canale Grande, İç Çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Gondol Turu'na katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otelimize hareket ve devamında odalara yerleşme , geceleme otelimizde.

 

3. Gün: VENEDİK (Verona)

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Verona&Garda gölü turu düzenlenecektir (80 Euro). İtalya turlarının vazgeçilmezi durağı olan Verona'da, Dünyaca ünlü William Shakespeare'in yazdığı Romeo ve Juliet hikayesinin kahramanlarının evi ve sembolik mezarlarıda bulunmaktadır.Şehir içinde barındırdığı birçok eser nedeni ile Unesco Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır. Daha sonra muhteşem manzarası ile Garda gölü kıyılarına gidiyoruz.Küçük bir ortaçağ kasabasını andıran Sirmione'ye ulaşıyoruz.Burda geçireceğimiz keyifli zaman sonrası otelimize dönüş ve geceleme.

 

4. Gün: VENEDİK – BOLOGNA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte Bologna Havalimanı'na hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 1218 uçuşu ile saat 13.20'de İstanbul'a hareket. Yerel saat ile 17.55'de varış. Turumuzun sonu.

Tur Fiyatları

2 / 3 Kişilik odada kişi başı

 İlave yatak

 Tek kişilik oda

 3 - 12 yaş çocuk

 0 - 2 yaş çocuk

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

379,00 EUR

150,00 EUR

 

Ek Hizmetler

Ek hizmet tanımı Ek hizmet ücreti Zorunluluk
Vize  Ücreti

120,00 EUR

Hayır

İzmir Vize Ücreti

120,00 EUR

Hayır

Ankara Vize Ücreti

120,00 EUR

Hayır
Vize Ücreti Çocuk (0 - 6 Yaş)

60,00 EUR

Hayır
Uçaksız Yolcu İadesi -150,00 EUR Hayır

 

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER :

Pegasus Havayolları tarifeli Seferi ile İstanbul {Sabiha Gökçen Havalimanı} – Bologna gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti Havalimanı vergileri ve yer hizmetleri

Havaalanı – Otel - Havaalanı gidiş/dönüş transferleri

Belirtilen Venedik otelinde(Noventa Di Piove veya Mestre bölgesi)3 Gece oda kahvaltı konaklama Floransa Panoramik şehir turu

Jolly Tur profesyonel rehberlik hizmetleri

Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER:

Vize ücreti ve Hizmet Bedeli: 120 Euro

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL    (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)

Tüm kişisel harcamalar,

Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar Öğle ve Akşam yemekleri,

Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri İsteğe bağlı şoför bahşişleri

Seyahat Koruma Paketi ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için sür prim uygulanmaktadır.)

 

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. Fiyatlarımız kontenjanlar ile sınırlıdır.

 

Tur Bilgileri

  • Tur Süresi: 4 Gün / 3 Gece
  • Yer: İtalya - Bologna, Floransa, Venedik, Verona, Garda, Sirmione

Benzer Turlar