Vizesiz Turlar

En Uygun Fırsatlar

Vizesiz Kiev Turu

Tur Detayları

29 Aralık - 01 Ocak 4 Gün / 3 Gece

Ukrayna Havayolları ile Kiev'de Yılbaşı

1. Gün: ISTANBUL-KIEV  (29 Aralık)

Siz degerli misafirlerimizle Istanbul Atatürk Havalimanı Dıs hatlar terminalinde bulusma. Ukrayna Havayolları PS716 sefer sayılı uçuş ile saat
06:05'te Kiev'e hareket. Saat 08:05'te Kiev'e varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kiev şehir turunu gerçekleştirmek üzere merkeze hareket. Gezimiz esnasında; Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Dostluk Heykeli, ve Padol semtini göreceğiz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çernobil Müzesi Turuna katılabilirler. (30 Eur) Çernobil Müzesi Kiev merkezdedir. 1992 yılında kurulmuştur. Bu turumuzda Kiev'in 140 kilometre güneyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali'nda, 26 Nisan 1986'da gece yarısı yasanan felaketin acılarının hala taze olduğunu görecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Ayrıca müze; Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor. Devamında otelimize transfer. Odalara yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün: KIEV (30 Aralık)

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek İkinci Dünya Savaşı Müzesi turu. (30 Eur) 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Tur sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde.

 

3. Gün: KIEV (31 Aralık)

Sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Pecerskaya Lavra Manastırı için hareket. (30 Euro) İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz. Öğleden sonra, dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu'na katılabilir.(45 Euro) Kiev'in sanat dolu metro duraklarını gezerken şaşıracaksınız. Günde yaklaşık 1.5 Milyon yolcu taşıyan bu metronun en derinindeki 105.5 metre derinlikteki metro durağını göreceğiz. Ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu'nda hediyelik eşya alabilme şansı yakalayacağız. Dnepre Nehrinin manzarasını, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok restoran ve hediyelik eşyacıları bulundurmaktadır. Akşamleyin Dinyeper Nehri'nde düzenlenecek tekne turuna geçiyoruz. Turumuz esnasında, Avrupa'nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu atarken, Kiev'in akşam manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Yılbaşı Gala Yemeği. (100 Eur) Sınırsız içki ve zengin menü ile eğlenceli bir akşam bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz Kiev'in en eğlenceli mekanlarında yılbaşı gecesine devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

4. Gün: KIEV – ISTANBUL (01 Ocak)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Ardından havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Bagaj ve check-in işlemlerimizin ardından Ukrayna Havayolları PS715 sefer sayılı uçuş ile 19:30'da Istanbul'a hareket. 21:30 da varışımıza istinaden turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!


Tur Fiyatları

2 / 3 Kişilik odada kişi başı

İlave yatak 

Tek kişilik oda

3 - 12 yaş çocuk

0 - 2 yaş çocuk

1.499,00 EUR

1.499,00 EUR

1.999,00 EUR

1.399,00 EUR

250,00 EUR

  

FİYATLARA DAHİL OLAN SERVİSLER : 

Ukrayna Havayolları ile IST – KBP - IST parkurunda grup ucak biletleri 

Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama

 Havalimani transferleri 

Panoromik sehir turu

 Jolly Tur profesyonel rehberlik hizmetleri 

Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

FİYATLARA DAHİL OLMAYAN SERVİSLER: 

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL bulundurulması tavsiye edilir.)

(Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda 

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.) 

Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar, 

Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır)

 


Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. Fiyatlarımız kontenjanlar ile sınırlıdır.

Tur Bilgileri

  • Tur Süresi: 4 Gün / 3 Gece
  • Yer: Kiev

Benzer Turlar