Vizesiz Turlar

En Uygun Fırsatlar

Vizesiz Lviv Turu

Tur Detayları

29 Aralık – 01 Ocak  4 Gün / 3 Gece

1. Gün: İstanbul-Lviv (29 Aralık 2017)

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Exp-Ert kontuarında buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Atlas Havayolları KK7811 seferi ile 11:10'da Lviv'e hareket. 12:15'te varışımızı takiben şehir turumuz için bizi bekleyen özel otobüsümüz ile yola çıkıyoruz. Yürüyerek yapılacak olan turumuzda II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu'nun yönetiminde kalan Lviv, o dönemde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Rus yönetiminde hemen hiç kalmamış olan bu şehir, Ukrayna'nın bambaşka bir yüzünü oluşturur. Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Svobada Meydanı, en eski katedral ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Şehir turumuzun ardından otele transfer. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün: Lviv (30 Aralık 2017)

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle Şatolar Turu için hareket ediyoruz. (50 Eur). Lviv şehrinin dışında kurulmuş bir çok şato bulunmaktadır. Gezimiz sırasında da bunlardan 2 tanesini göreceğiz. Orijinal halleri XVIII ve XIX yy.'dan günümüze kadar korunmuş olan bu şatolarda adeta geçmişe, şövalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz Ukrayna kültürünü keşfetmeye devam edebilir dileyen misafirlerimiz ise eğlenceye Lviv'in en eğlenceli mekanlarında güne devam edebilirler. Geceleme otelimizde

 

3. Gün: Lviv (31 Aralık 2017)

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz Eczacılık müzesi & Lychakiv Mezarlığı & Ünlü Ermeni Kilisesi & Arsenal turuna (30 Eur) katılabilirler. Yüzlerce yıl önce insanların hastalılarına nasıl şifa bulunduğunun gösterildiği Eczacılık Müzesi'ni, Lviv'de yıllardır farklı görüşlerden siyasi mahkumların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ayrıca meşhur silahlıkları göreceğiz. Lychakiv mezarlığında ise Ukrayna'nın ve Dünya'nın en ünlü isimlerinin mezarlarının bulunduğu adeta açık hava müzesi olan bu bölgeyi gezerek Kars'ta bulunan Ünlü Ani Ermeni Kilisesinin bir eşi olan Lviv Ermeni Kilisesini ziyaret edeceğiz. Muhteşem freskleri ile bu kilise bizleri bekliyor. Ayrıca dünyaca ünlü Lviv çikolatalarının satıldığı fabrika satış mağaza zincirlerinin en ünlü ve 4 katlı satış merkezinde kahve molası ve serbest zaman. Daha sonrasında şehrin keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini, rehberlerimiz eşliğinde keşfedip bu eşsiz Orta Avrupa şehrinin tadını çıkartacağız. Akşam dileyen misafirlerimizle ekstra Yılbaşı Gala Yemeği. (100 Eur) Sınırsız içki ve zengin menü ile eğlenceli bir akşam bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz Lviv'in en eğlenceli mekanlarında yılbaşı gecesine devam edebilirler. Geceleme otelimizde.

4. Gün: Lviv-İstanbul (01 Ocak 2018)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte Lviv Havalimanı'na transfer. Bilet, bagaj ve gümrük işlemlerinden ardından Atlas Global Havayolları KK7870 seferi ile 18:10'da İstanbul'a hareket. 21:20'de İstanbul'a varış. Turumuzun sonu. Eve hoşgeldiniz.

Tur Fiyatları

2 / 3 Kişilik odada kişi başı

İlave yatak 

Tek kişilik oda

3 - 12 yaş çocuk

0 - 2 yaş çocuk

399,00 EUR

399,00 EUR

599,00 EUR

379,00 EUR

150,00 EUR

 

Ek Hizmetler

Ek hizmet tanımı

Ek hizmet ücreti

Zorunluluk

Vize Ücreti

120,00 EUR

Hayır

İzmir Vize Ücreti

120,00 EUR

Hayır

Ankara Vize ÜCRETİ

120,00 EUR

Hayır

Vize Ücreti Çocuk (0 - 6 Yaş)

60,00 EUR

Hayır

UÇAKSIZ YOLCU İADESİ

-150,00 EUR

Hayır

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler 

İstanbul – Lviv – İstanbul parkurunda Atlas Havayolları ile ekonomi sınıf uçak bileti, 

Havalimanı ve güvenlik vergileri,

 Alan – otel - Alan transferleri, 

Panoramik şehir turu, 

Seçilecek kategori otellerde oda & kahvaltı konaklamalar, 

Türkçe rehberlik hizmeti

Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler 

Tüm ekstra turlar 

Tüm öğle ve akşam yemekleri 

Havalimanında manken ve şampanya ile karşılama 10 USD 

Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL bulundurulması tavsiye edilir.) 

(Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda

Seyahat Koruma Paketi (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)

 


Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ,havalimanı vergileri ve kdv dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir. Fiyatlarımız kontenjanlar ile sınırlıdır.

Tur Bilgileri

  • Tur Süresi: 4 Gün / 3 Gece
  • Yer: Ukrayna - Lviv

Benzer Turlar